Nasıl etkili oluyoruz? Nasıl etkili oluyoruz? Nasıl etkili oluyoruz?

HAKKIMIZDA

Sadece HİZMET Süreci Yönetimi

En iyi gayrimenkullerin satış/kiralama işlemlerini, en prestijli ofisimizle kendini işine adamış Coldwell Banker profesyonelleri ile sonuçlandıran kurum olmak.
Coldwell Banker KALE GAYRİMENKUL 109 Yıllık Dünyanın en köklü gayrimenkul danışmanlık markası olan Coldwell Banker Şişli bölgesi 'Coldwell Banker KALE' İSTANBUL'UN MERKEZİNDE... COLDWELL BANKER Kendine ait Data ve internet altyapısı sayesinde tek bir portföy, tüm Türkiye'de ve yurt dışında aynı anda yayınlanır. Binlerce Gayrimenkul uzmanı portföye ulaşır ve pazarlamasını sağlar. Coldwell Banker; gayrimenkul sektöründeki liderliğini 109 yıldır sürdüren, konut, lüks konut ve ticari gayrimenkul danışmanlığı alanlarında en yüksek satış hacmine sahip, dünyanın ilk gayrimenkul firmasıdır.Yenilikçi, kendisini mükemmel hizmet kalitesine adamış ,konut, lüks konut ve ticari gayrimenkul danışmanlığı alanlarında global olarak yüzyılı aşkın süredir gayrimenkul sektörünün gelişimine yol açan lider firmadır. Coldwell Banker olarak 50 ülkede, 3.200’ü aşkın ofisi ve 120.000’i aşkın Gayrimenkul Danışmanı ile hizmet vermektedir.

- Gayrimenkul Değerleme & Ekspertiz
- Konut Satışı
- Konut Kiralama
- Ticari Gayrimenkul Danışmanlığı
- Ticari Gayrimenkul Satışı
- Ticari Gayrimenkul Kiralama
- Konut Proje Satışı
- Kentsel Dönüşüm Danışmanlığı

HİZMETLERİMİZ

Gayrimenkul alım-satım kararı insan hayatındaki en önemli kararlardan biri... Bu gerçekten hareketle Coldwell Banker, bütçesi ne olursa olsun müşterilerinin tüm konut beklentilerine en kazançlı şekilde cevap verecek çözümler üretmektedir.

Merkezi bir lokasyonda bir dükkan, spesifik bir iş sahası için gereken bir fabrika veya kurulacak özel bir tesis için bir arazi... Coldwell Banker, ticari gayrimenkul uzmanlığını müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap vermek için kullanmaktadır.

Coldwell Banker, Türkiye'de ve dünyada müşterilerinin farklı beklentilerini en doğru şekilde karşılayacak arazi alım, satım ve kiralama işlemlerine aracılık etmektedir.

Gelişmekte olan dönüşüm sürecinde Coldwell Banker gerek mülk sahiplerine, gerekse taahhüt firmalarına kat karşılığı satışlar konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir.

19 Mayıs Mah, Büyükdere Cad, No: 8/2
Şişli, İstanbul